Contact

Onze medewerkers zijn aanwezig op
dinsdag van 13 tot 17 uur
woensdag van 14 tot 20 uur: drop in
donderdag van 13 tot 18 uur

Voor contacten op andere dagen kan je best een afspraak maken, zo ben je zeker dat een medewerker voldoende tijd voor jou heeft.

zaterdag en zondag: gesloten
feestdagen: gesloten
de dag na O.H.Hemelvaart gesloten

Een afspraak maken?
 
Laden...
Aangedreven door BooklyWordPress Booking Plugin

CAW Antwerpen – Boysproject
Appelmansstraat 12 bus1
2018 Antwerpen

Facturatie-adres
CAW Antwerpen – Boysproject
Lange Lozanastraat 200
2018 Antwerpen
BE0455.608.604

 


+32 3 293 95 90

Algemene mail: boysproject@cawantwerpen.be
Voor sekswerkers: info@boysproject.be

Binnen enkele dagen ontvang je een antwoord. Controleer of ons antwoord niet naar uw spam map is doorverwezen.

CONTACTFORMULIER

    [recaptcha]

    MEDEWERKERS
    Jasper

    Jasper

    Teamverantwoordelijke

    +32 479 81 12 68
    jasper@boysproject.be

    Sanne

    Sanne

    Hulpverlener

    +32 476 88 50 55
    sanne@boysproject.be

    Bregje

    Bregje

    Hulpverlener

    +32 476 99 55 75
    bregje@boysproject.be

    Flor

    Flor

    Hulpverlener

    +32 475 50 33 14
    flor@boysproject.be

    Anna

    Anna

    Hulpverlener

    +32 476 88 37 13
    anna@boysproject.be

    Bianca

    Bianca

    hulpverlener

    +32 475 75 30 63
    bianca@boysproject.be

    Ward

    Ward

    Administratie - websites vrijwilliger

    +32 3 293 95 90
    ward@boysproject.be

    Wouter

    Wouter

    Outreach - vrijwilliger

    Dilton

    Dilton

    Drop in - Outreach vrijwilliger

    © BOYSPROJECT Er kunnen geen rechten ontleend worden van de informatie die op de site staat.
    DISCLAIMER - COOKIEBELEID - PRIVACYVERKLARING
    © BOYSPROJECT Les informations contenues sur ce site Web ne peuvent pas être utilisées à des fins légales.
    CLAUSE DE NON-RESPONSABILITÉ - POLITIQUE SUR LES COOKIES - DÉCLARATION DE CONFIDENTIALITÉ
    © BOYSPROJECT The information on this website cannot be used for legal purposes.
    DISCLAIMER - COOKIE POLICY - PRIVACY DECLARATION
    © BOYSPROJECT La información de este sitio web no puede ser utilizada con fines legales.
    DECLARACIÓN DE PRIVACIDAD - DESCARGO DE RESPONSABILIDAD - POLITICA DE COOKIES