Contact

CAW ANTWERPEN – BOYSPROJECT

Appelmansstraat 12 bus1 2018 Antwerpen

                 

Facturatie-adres
CAW Antwerpen – Boysproject
Lange Lozanastraat 200
2018 Antwerpen
BE0455.608.604


+32 3 293 95 90

MAAK EEN AFSPRAAK

zo ben je zeker dat een medewerker voldoende tijd voor jou heeft.

zaterdag en zondag: gesloten
feestdagen: gesloten
11 juli: gesloten
tweede kerstdag gesloten

Online
 
Laden...
Aangedreven door BooklyWordPress Booking Plugin
Contactformulier

    [recaptcha]

    Binnen enkele dagen ontvang je een antwoord. Controleer of ons antwoord niet naar uw spam map is doorverwezen.

    Ons team
    Jasper

    Jasper

    Teamverantwoordelijke

    +32 479 81 12 68
    jasper@boysproject.be

    Ariadna

    Ariadna

    Hulpverlener

    +32 476 99 55 75
    ariadna@boysproject.be

    Timo

    Timo

    Hulpverlener

    +32 476 78 11 50
    timo@boysproject.be

    Raphaele

    Raphaele

    Hulpverlener

    +32 476 88 37 13
    raphaele@boysproject.be

    Donald

    Donald

    Stagiair

    +32 477 75 20 57
    donald@boysproject.be

    Ward

    Ward

    Vrijwilliger

    – administratie
    – websites
    – Facebook
    +32 3 293 95 90
    ward@boysproject.be

    Wouter

    Wouter

    Vrijwilliger outreach

    Saar

    Saar

    Vrijwilliger outreach

    © BOYSPROJECT Er kunnen geen rechten ontleend worden van de informatie die op de site staat.
    DISCLAIMER - COOKIEBELEID - PRIVACYVERKLARING
    © BOYSPROJECT Les informations contenues sur ce site Web ne peuvent pas être utilisées à des fins légales.
    CLAUSE DE NON-RESPONSABILITÉ - POLITIQUE SUR LES COOKIES - DÉCLARATION DE CONFIDENTIALITÉ
    © BOYSPROJECT The information on this website cannot be used for legal purposes.
    DISCLAIMER - COOKIE POLICY - PRIVACY DECLARATION
    © BOYSPROJECT La información de este sitio web no puede ser utilizada con fines legales.
    DECLARACIÓN DE PRIVACIDAD - DESCARGO DE RESPONSABILIDAD - POLITICA DE COOKIES