Contact

Onze medewerkers zijn aanwezig op
dinsdag van 13 tot 18 uur
woensdag van 14 tot 20 uur: drop in
donderdag van 13 tot 18 uur

Voor contacten op andere dagen kan je best een afspraak maken, zo ben je zeker dat een medewerker voldoende tijd voor jou heeft.

zaterdag en zondag: gesloten
feestdagen: gesloten
de dag na O.H.Hemelvaart gesloten

CAW Antwerpen – Boysproject
Appelmansstraat 12 bus1
2018 Antwerpen

Facturatie-adres
CAW Antwerpen – Boysproject
Lange Lozanastraat 200
2018 Antwerpen
BE0455.608.604

 


+32 3 293 95 90

Binnen enkele dagen ontvang je een antwoord. Controleer of ons antwoord niet naar uw spam map is doorverwezen.

CONTACTFORMULIER

    [recaptcha]

    MEDEWERKERS
    Jasper

    Jasper

    Teamverantwoordelijke

    +32 479 81 12 68
    jasper@boysproject.be

    Nicolas

    Nicolas

    Hulpverlener

    +32 475 75 30 63

    Sanne

    Sanne

    Hulpverlener

    +32 476 88 50 55
    sanne@boysproject.be

    Bregje

    Bregje

    Hulpverlener

    +32 476 99 55 75
    bregje@boysproject.be

    Flor

    Flor

    Hulpverlener

    +32 475 50 33 14
    flor@boysproject.be

    Anna

    Anna

    Hulpverlener

    +32 476 88 37 13
    anna@boysproject.be

    Ward

    Ward

    Assistentie hulpverleners

    +32 3 293 95 90
    ward@boysproject.be

    Daniel

    Daniel

    Hulpverlener vrijwilliger

    Wouter

    Wouter

    Outreacher - vrijwilliger

    Lennie

    Lennie

    Psychotherapeutische begeleiding - vrijwilliger

    Saar

    Saar

    Hulpverlener - vrijwilliger

    © BOYSPROJECT Er kunnen geen rechten ontleend worden van de informatie die op de site staat. DISCLAIMER - COOKIEBELEID - PRIVACYVERKLARING